Asena Gamze + Mike - Adile Sultan Palace Wedding, Istanbul

Dügün sürecine oldukça erken asamalardan katilip bol bol fikir alisverisinde bulunmayi ve birçok seyi birlikte planlamayi tercih ediyoruz. Ancak tabii ki her zaman bu sekilde erken dahil olamiyoruz. Gamze bizimle iletisime geçtiginde dügünlerine sadece 15 gün kalmisti. Dügün hazirliklarina birde Chicago’dan San Francisco’ya tasinma telasi eklenince zaman kavramlari biraz olsun kaybolmus. Elimizde hizlandirilmis bir 15 gün vardi ama Gamze'nin ilk maili ile baslayan bu kisa süreç oldukça güzel bir dostluga dönüstü. Onun maillere bile yansiyan cana yakinligi isimizi oldukça kolaylastirdi. Dügüne 1 hafta kala ilk yüz yüze görüsmemizde o kadar çok sey konusup o kadar çok sey paylastik ki sanirim eksik zamanimizi oldukça güzel telafi ettik. Dügün günü geldiginde gerek Mike ve Gamze gerekse aileleri sadece o günün tadini çikarmaya odaklanmislardi. Özellikle erkek tarafi bu konuda oldukça iddialiydi :)  

Her kösesine ayri ayri hayran kaldigimiz Adile Sultan Sarayi, bu harika güne müthis bir ev sahipligi yapti. Anadolu yakasinin en güzel yerine konumlanmis ve her odasindan farkli bir bogaz manzarasi sunan Adile Sultan Sarayi'ndan etkilenmemek pek mümkün degil. Bahçede dolasan tavus kuslari ve manzaranin bir araya geldigi anlar ise adeta bir masaldan firlamaydi. Bu günün güzel detaylari Fiyonk organizasyonun ellerinden çikarken, Gamze ve Mike'in harika çiçekleri ise Lisan-ı Ezhar'in yetenekli ellerinden. Gamze'nin dogal makyaji ise Melis Ilkkiliç tarafindan yapildi.

Her anin tadini doyasiya çikarmaya çalisan Gamze ve Mike'in yaninda olmak, onlari tanimak bizim için büyük bir sansti. Bizi simartan hediyeleri ise uzun edit gecelerimizin en güzel eslikçisi. Umarim yeni hayatlarinda da hep bu sekilde gülmeye devam ederler.