Hadley + Daghan - Pera Palace, Istanbul Wedding

Her yeni yil yeni hedefleri beraberinde getirir. 2016 için ilk hedefimiz, çok ama çok ihmal ettigimiz web sitemiz ile aramizi düzeltmek. Biraz zor olacak ama eminim zamanla bizi affedecektir. 2015 'den anlatilacak, paylasilacak çok güzel hikayelerimiz var. Hadley ve Daghan'nin New York 'da bir konser sirasinda baslayan hikayeleri ile bu güzel yili anlatmaya baslayalim. 

Dügün günü yaklasirken yaptiklari kücük bir Istanbul kacamagi sirasinda tanisip hikayelerine dahil olduk. Detaylari anlatirken duyduklari heyacana kapilmak çok kolay oldu. Iki kültürün bir araya gelmesi, dügün günlerinin bu durumu yansitmasi onlar icin cok onemliydi. Osmanli ve Fransiz mimarisinden detaylar tasiyan Pera Palace, geçmisi ile onlari oldukça etkilemis ve mekan tercihlerini cok kolaylastirmis. Her detayi, mekanin büyüsüne uygun olacak sekilde secmeye özen göstermisler. Adeta mekanin bir parçasi gibi duran çiçekler ve dekorasyon kanukte'nin ellerinden. Bu güzel detaylarin pencereden giren muhtesem gün isigi ile birlikteligi günün en özel anlarindandi. Bu anlari bir de iekfilms'in gözünden görmek isterseniz en altta bulunan videoyu izlemeyi ihmal etmeyin. 

Hadley, Romona Keveza gelinligini Elle and Jae bolerosu ile tamamlamis. Onu hic yalniz birakmayan nedimeleri ise günün tüm telasini üstlenmislerdi. Daghan'in oldukca uzun süren papyon baglama süreci ise günün tatli aksiligi oldu :)  

Istanbul'un en özel köselerinden birinde harika bir dügüne eslik ettik. Hadley ve Daghan'in heyecanlarina ortak olmak, onlari tanimak bizim için çok keyifliydi. Ilk görüste ask ile baslayan hikayleri ayni heyacanla devam etsin.